0212 824 0202 AYNI GÜN İÇERİSİNDE KURULUM

beIN Sports Süperlig - İlk 2 Ay 54 TL

beIN Sports Süperlig - İlk 2 Ay 54 TL

AYNI GÜN KURULUM

0212 824 02 02

BİZ SİZİ ARAYALIM
 
Digiturk Süperlig Maçları - Sporun Yıldızları Paketi
 
Sporun Yıldızları Paketi İlk 2 Ay 54 TL
 
Sahaların Yıldızları Digiturk HD Kalitesiyle Çok Yakınınızda , Dünyaca Ünlü Ligler Tek Tıkla Evinizde !
 
Bu Kampanyaya Neler Dahil?
 
 
DİGİTURK PAKETİNİZDE DOYASIYA İZLEYEBİLECEĞİNİZ ÇOCUK VE BELGESEL KANALLARI
 
 
Dünyaca ünlü ve kaliteli belgesel kanalları ve her yaşta çocuğa hitap eden çocuk kanalları ,Dünyaca ünlü birçok Uluslar Arası Kanal Digiturk ' te
 
VE ÇOK DAHA FAZLASI
 
 
Digiturk beIN Connect ile hiç bir ek ücret ödemeden tüm canlı maçlar ve spor programlarını web,cep ve tabletten Dilediğin Yerde izleyebilme imkanı!
 
Digiturk beIN Sports Süperlig Kampanya Fiyatı 
KAMPANYA DETAYI
Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar 12 ay kullanım sözlü Sporun Yıldızı paketi için geçerlidir. Sporun Yıldızı paketi ilk 2 ay ayda 54 TL, kalan aylar ayda 109 TL olarak faturalanır. Sporun Yıldızı paketi ile Ailenin Yıldızı paketine ilave olarak futboldan basketbola, tenisten motorsporlarına tüm spor içeriğini izleyebilirsiniz. Ayrıca beIN Connect ile web’ten, cepten ya da tabletten Süper Lig dahil paketiniz kapsamındaki tüm maçları canlı olarak hiç bir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz. Süper Lig maçları aynı anda tek bir cihazdan canlı olarak izlenebilir. Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Bu hizmet sadece yeni üyeliklerde ve 3 Nisan 2018 tarihine kadar geçerlidir. 
 
KURULUM
Kampanya kapsamında Sporun Yıldızı paketine 12 ay kullanım sözüyle iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e 120 TL olarak ayda 10 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 95 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulum için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır. 
 
UYDU ALICI
12 ay kullanım sözlü bu yeni üyelikte Digiturk uyumlu Irdeto uydu alıcı, üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına tahsis edilir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.
 
Digiturk Kampanyası Detaylı Bilgi ve Başvuru 0212 824 02 02 / digiturknoktasi.com
Üye olDiğer kampanyalar

Digitürk Kampanyaları

arayınTIKLA ARA BİZ SİZİ ARAYALIMAYNI GÜN KURULUM

SİZİ ARAYALIM

Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım
Gizlilik Politikası Sözleşmesini OkudumGÖNDER

ABONELİK MERKEZİ

7 gün 08:00 - 20:00 arası
ONLINE BAŞVURU
X

SİZİ ARAYALIM

digitürk başvuru Bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım
Gizlilik Politikası Sözleşmesini OkudumGÖNDER